KONKURSY

Stowarzyszenie Lew Polski                                                                Gruszczyn 22 stycznia 2008 roku.

       ul.Katarzyńska 95

    62-006 Gruszczyn

Tel.Fax.061 818 45 15

Kom.0660 43 43 23

E-mail gczelewicz@vp.pl 

www.lewpolski.prv.pl

 

 

                                      KONKURS

                                                   OSADA

 

 

                                 Stowarzyszenie Lew Polski –jest dysponentem terenu malowniczo położonego nad jeziorem Witobelskim. Możemy poszczycić się osiągnięciami sportowymi naszych członków –Low Kick:Mistrz Polski w 2007 roku Krystian Czelewicz, oraz srebrny medalista  Mau  Thai . Obecnie powstaje sekcja bokserska .Rozwijając zainteresowania dzieci i młodzieży w istniejących klubach i kółkach zainteresowań ,chcielibyśmy stworzyć oryginalne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji. Jak już wspomniałem Stowarzyszenie Lew Polski posiada działki na których w zależności od wyboru projektu ,rozpocznie realizację i budowę pod odpowiednim patronatem np.Ambasady Japoni ,jeżeli zwycięży projekt o tematyce japońskiej. Myślimy też o prasłowiańskiej osadzie na wzór Biskupina. Z uwagi na to iż działki leżą na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego w projektach konkursowych drewno będzie głównym materiałem budowlanym, dlatego starożytne świątyniez dużymi dziedzincami ,jak i staropolskie grody będą odpowiednie.

     Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 marca 2008 roku.Wybrana praca zostanie wyróżniona nagrodą specjalną –repliką miecz samurajskiego , którą ufundował prezes Stowarzyszenia Lew Polski Grzegorz Czelewicz .Wszystkie prace zostaną pokazane w Domu Polskim w San Francisco USA . Organizacją wystawy w San Francisco zajmie się Prezes Fili Stowarzyszenia Kazimierz Banaś .Trafią tam również prace z konkursu naszego Stowarzyszenia Pt. Wstań i Walcz .

Zachęcamy Firmy i Osoby Prywatne do ufundowania nagrody extra specjalnej dla zwycięzcy konkursu . Wszyscy Fundatorzy nagród specjalnych zostaną zaprezentowani na wszystkich spotkaniach z Mediami lokalnymi np.Telewizja  Swarzędzka jak i ogólnokrajowymi ,a logo każdego darczyńcy zamieszczane będzie na plakatach i stronie internetowej UMiG Swarzędzu ,oraz Stowarzyszenia Lew Polski.

 

 

                                

 

                                 Prezes Stowarzyszenia LEW POLSKI

 

                                                                       Grzegorz Czelewicz

 

 

 

 

KONKURS

 

                                                ...Wstań i Walcz…

 

 

 

                              Stowarzyszenie Lew Polski i HBO Polska, planuje zorganizować spotkanie z Markiem  Piotrowskim 9-cio krotnym Mistrzem Świata w Kick Boxingu ,oraz projekcję filmu dokumentalnego „WOJOWNIK” w reżyseri Jacka Bławuta.Spotkanie-dyskusje to akcja społeczna ,poprowadzona przez moredratora we właściwym kierunku może być niezmiernie inspirująca i pouczająca.Celem naszej akcji jest wsparcie ludzi ,którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej .Pragniemy udowodnić że na wzór Marka Piotrowskiego-każdy może znaleźć w sobie siłę do działania i do walki .Walka nie musi dotyczyć ringu ,ponieważ najtrudniejsza jest walka z samym sobą i z przeciwnościami losu.Wszyscy możemy być Mistrzami, jeżeli uświadomimy sobie że trudne życiowe sytuacje mogą mieć i mają rozwiązanie ,tyle że sami musimy je poszukać.Wstań iWalcz to akcja w której  od początku czynny udział biorą-UMiG w Swarzędzu , CK Zamek w Poznaniu.Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych LEW-ART rozpoczęła przygotowania do produkcji filmu dokumentalno-fabularyzowanego.Zaproszeni do współpracy z HBO Polska i CINEMAX –kierując się rzetelnością i najwyższymi standartami ,odkrywając nowe tematy  i wnikliwie analizując problemy startujemy po sukcesy.

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Pt.: WSTAŃ i WALCZ. Udział w konkursie jest wiekowo nieograniczony .Mile widziane są prace literackie np.wiersze,opowiadania itp.,obrazy ,rzeżby, rysunki –technika dowolna.Wszystkie prace konkursowe prosimy przesyłać na adres Stowarzyszenia Lew Polski 62-006 Gruszczyn ul. Katarzyńska 95. Konkurs nie ma ograniczeń tematycznych ,można np.utwory muzyczne,filmy,zdjęcia przesyłać na dowolnych nośnikach.

    Nadesłane prace konkursowe mogą być wykorzystane w produkcji filmowej LEW-ART i HBO Polska. Autorzy przysłanych prac konkursowych ,oddają swoje prace na własność Stowarzyszenia Lew Polski.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lokalnych mediach.Nagrodę główną jest replika miecza samurajskiego KATANA ,ufundowana przez prezesa Stowarzyszenia LEW-POLSKI. Nagrodę wręczy na spotkaniu podczas akcji społecznej Wstań iWalcz  Mistrz Świata „PUNICHER” Marek Piotrowski.

     Prace konkursowe nadsyłać można do 29 lutego 2008 roku.Dokładna data i godzina spotkania i wręczania nagrody zostanie ogłoszona przed upływem terminu nadsyłania prac.

                                                                         Prezes Stowarzyszenia LEW-POLSKI

                                                                                    Grzegorz Czelewicz

Ps.:Po uzgodnieniach z prezesem filji Stowarzyszenia Lew Polski w San Francisco USA panem Kazmierzem Banasiem wybrane prace konkursowe ,zostaną przesłane na wystawę zorganizowaną w Domu Polskim-Polish Club San Francisco ,Kalifornia .

Grzegorz   Czelewicz